۱2 نکته مخفی از بازی GTA V (ترفندهای مخفی GTA)

۱2 نکته مخفی از بازی GTA V (ترفندهای مخفی GTA)

12-secret-tips-from-the-game-gta-v-gta-secret-tricks-dltmod

بازی GTA V، یکی از بازی‌های مشهور و پرطرف‌دار در جهان است که رازها و نکات مخفی بسیار زیادی دارد. در این محتوا از سایت دی ال تی مود، جذاب‌ترین رازهای بازی GTA V را به همراه نکات آن، توضیح خواهیم داد.

 

آشنایی با ایستراگ‌های بازی جی تی ای:

بازی جی تی ای وی، بدون شک یکی از عظیم‌ترین بازی‌های تولید شده در جهان است که شاید تا سال‌ها نتوانیم، بازی‌ای را که بتواند با این اثر منحصربه‌فرد رقابت کند، پیدا کنیم. در ادامه به معرفی مراحل مخفی بازی GTA V، می‌پردازیم.

1. یافتن ضایعه هسته‌ای در بازی:

پس از امام مرحله The Merryweather Hiest، اگر از اسکله یک زیردریایی تهیه کنید؛ با واردشدن به آن یک مأموریت برای یافتن ضایعات هسته‌ای در اعماق دریا به شما داده می‌شود. اگر بتوانید ۳۰ ضایعه هسته‌ای را پیدا کنید، ۲۵۰ دلار پاداش دریافت خواهید کرد.

2. سرقت از کامیون‌های زرهی:

در بازی جی تی ای، در بازی لوس سانتوس ماشین‌های حمل پول زیادی تردد می‌کنند؛ بازیکن‌ها می‌توانند به این کامیون‌ها توسط یک بمب C4 حمله کرده و پول‌هایش را سرقت کنند. (پس از حمله به ماشین حمل پول، پلیس به سراغتان خواهد آمد.) این ترفند مخفی بازی جی تی ای وی، برای علاقه‌مندان به اکشن بیشتر در بازی بسیار جذاب خواهد بود.

3. مبارزه با قبیله آدم‌خوارها:

یکی از ترفندهای مخفی بازی GTA V، پس از پایان مرحله Nervous Ron است. در پایان این مرحله یک گروه از ترور، درخواست کمک خواهند کرد؛ اگر شخصیت‌های غیر بازیکن بازی را سوار کرده و به این گروه تحویل دهید، پاداش از بازی دریافت خواهید کرد.

این گروه یک قبیله آدم‌خوار هستند که شما می‌توانید با آن‌ها مبارزه کنید و پاداش مبارزه را نیز دریافت کنید؛ همچنین در مقر این قبیله کیف‌های ۲۵ هزاردلاری نیز مخفی شده است.

4. دریافت خودروی فضایی:

یکی دیگر از رازهای مخفی بازی GTA V، در مرحله Far Out قرار گرفته است. در این مرحله فرانکین با شخصی به نام امگا برخورد می‌کند که توسط فضایی‌ها دزدیده شده است. اگر در این مرحله بتوانید ۵۰ لوازم از سفینه فضایی را پیدا کنید؛ بازی به شما یک ماشین فضایی با چراغ‌های نئون، جایزه خواهد داد.

5. مبارزه با بیگانگان فضایی:

12-secret-tips-from-the-game-gta-v-gta-secret-tricks-dltmod 1

یکی دیگر از کارهای جالب در GTA V آفلاین، زمانی است که شخصیت مایکل باشخصیت Barry، آشنا می‌شود و Barry، به او مواد توهم‌زا خواهد داد. مایکل در توهم خود بیگانه‌ها را دیده و می‌تواند با آن‌ها مبارزه کند. این مرحله برای افرادی که به دنبال هیجان در بازی هستند بسیار جالب خواهد بود.

6. پیوستن به یک فرقه مذهبی:

یکی دیگر از مراحل فرعی بازی GTA V، مربوط است به عضویت مایکل در یک فرقه مذهبی! برای این مرحله باید مایکل به سایت Epsilon Program، رفته و ثبت‌نام کنید. سپس باید مأموریت‌های مختلفی مثل سرقت خودرو، دویدن طولانی، هدیه پول به فرقه و … را به اتمام برسانید.

7. کشف راز پرونده قتل:

یکی از رازهای جنایی بازی GTA V، حل‌کردن راز یک پرونده قل است! برای این کار شما باید ابتدا ۵۰ نامه در بازی را دریافت کنید که مربوط به پرونده قتل یک زن با نام Leonora Johnson است. در نهایت با حل پرونده می‌توانید به سراغ قاتل رفته و او را مجازات کنید. (این مجازات پاداشی در بازی ندارد!)

8. پیداکردن پاگنده:

یکی دیگر از اسرار بازی جی تی ای وی، موجودی افسانه‌ای به نام پاگنده است! در نسخه جدید بازی GTA، راکستار یک مرحله مخفی طراحی کرده است که زمانی قابل‌اجرایی شدن است که شما صددرصد بازی را تکمیل کرده باشید؛ در این مرحله شما یک علامت سؤال روی نقشه مشاهده خواهید کرد که مکان پاگنده را نمایش می‌دهد.

9. شکار آهو در GTA V:

یکی دیگر از مأموریت‌های مخفی بازی جی تی ای وی، مربوط به زمانی است که شما با Trevor، بازی می‌کنید. هنگامی که یک تماس از Cletus دریافت کردید و به کلبه‌اش رفتید، برای شکار با او همراه خواهید شد. او نحوه شکار، تعیین جهت باد، نحوه شکار حیوانات مختلف را به شما یاد می‌دهد! شما می‌توانید با شکار حیوانات مختلف از آن‌ها عکس گرفته و برای لیست شماره‌هایتان ارسال کنید و واکنش‌های آن‌ها را دریافت کنید.

10. تبدیل‌شدن به هیتمن حرفه‌ای:

اگر مرحله Fame or Shame را با فرانکین به پایان برسانید، یک تماس از لستر برای رفتن به یک مأموریت قتل دریافت خواهید کرد! انجام این مأموریت Big Score، جایزه خوبی در بازی برای شما خواهد داشت.

11. پیداکردن کیف‌های پول در نقشه بازی:

از جمله نکات مخفی بازی GTA V، پیداکردن 12 کیف پول مخفی شده در بازی است! برای یافتن این کیف‌ها تنها به ظرفیت ریه بالا و لباس غواصی نیاز دارید؛ زیرا این کیف‌ها در اعماق آب قرار گرفته و شما باید با چشمانی تیز به جستجو بپردازید. یکی از این کیف‌ها در ساحل Vespucci در زیر یک زیردریایی غرق شده پیدا خواهد شد.

12. مدیریت یک شرکت نظامی:

یکی از راه‌های پول درآوردن در بازی جی تی ای وی، برای شخصیت Trevor، فروش تجهیزات نظامی غیرقانونی است. برای این کار ابتدا باید یک انبار مهمات در منطقه McKenzie Fields را بخرید؛ سپس محوله‌ها را از طریق فرودگاه این انبار منتقل کنید.

این انبار ماموریت‌های متفاوتی را به شما خواهد داد که برای انجام هر یک از آن‌ها، پاداش خوبی دریافت خواهید کرد.

 

جمع‌بندی:

در این محتوا از سایت دی ال تی مود، ۱2 ترفند مخفی بازی جی تی ای وی را به شما معرفی کردیم. اگر شما هم از گیمرهای علاقه‌مند به بازی جی تی ای هستید، توصیه می‌کنیم به مقاله حل مشکلات بازی GTA Vمراجعه کنید.

شما چه مراحل و نکات مخفی از بازی GTA V را پیدا کرده‌اید؟

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *