استخدام در دی ال تی مود

دی ال تی مود جهت تکمیل تیم تولید محتوای و گسترش فعالیت خود استخدام نیرو می‌کند. دی ال تی مود به عنوان یکی از بروزترین مراجع ویرایشات بازی‌های ویدئویی در ایران قرار است بخش‌های جدیدتری به مجموعه خود اضافه کند تا در این راستا، افراد منتخب را در مجموعه خود استخدام کند.

ما در دی ال تی مود از همه افراد خوش‌ذوق، متعهد، با انگیزه و عاشقان گیم و ویرایشات بازی ها دعوت می‌کنیم تا در تیم ما حضور پیدا کنند و فرصت اشتراک تجربیاتشان را داشته باشند. در دی ال تی مود علاوه بررسی بهترین مود های بازی ها و نشر آن در سایت، مطالب مفیدتری نیز منتشر می‌شود و شما اگر تخصص ویژه‌ای در این زمینه‌ها دارید می‌توانید جزئی از دی ال تی مود باشید و لذت کار گروهی را تجربه کنید.

مزایا همکاری با دی ال تی مود

  • آموزش صفر تا صد و رایگان
  • کاملا دورکاری
  • دسترسی رایگان به مود های سایت
  • دستمزد و حق زحمه
  • باهم پیشرفت می کنیم
  • کار طولانی مدت در صورت رضایت طرفین

چرا دی ال تی مود برای استخدام؟

دی ال تی مود به عنوان یکی از قدیمی ترین و بروز ترین سایت های ویرایشات و ترفند های بازی ها، با تیمی جوان و آینده دار، کماکان پر قدرت تر از قبل به دنبال کسب جایگاه اصلی و نگرش بلند خود گام بر می دارد و شما عزیزان با هم مسیر شدن با ما، از مزایای مسیر با ما بهره مند می شوید، شاید از کم شروع کنیم!، اما به کم قانع نیستیم و برای بهترین ها تلاش می کنیم و باهم به آن خواهیم رسید.

چه جایگاهایی استخدامی داریم؟

در حال حاظر به عزیزانی که آشنایی کمی با فتوشاپ، و آشنایی با فضای وردپرس و نشر محتوا دارند نیازمندیم، لازم به ذکر هست که سئو و تولید محتوا توسط خودمون انجام میشه اما عزیزانی و نیاز داریم که تا مرحله پیش نویس کردن مود ها و ویرایشاتمون بهمون کمک کنند. این هم توجه کنید که آشنایی اولیه برای ما در حال حاظر کافیه چون صفر تا صد کار رو هم ما به شما به صورت ویدئویی آموزش میدیم.

در نتیجه

اگر قصد همکاری با مجموعه دی ال تی مود را دارید، رزومه و اطلاعات تماس خود را به آدرس ایمیل dltmod.ir [@] gmail.com ارسال کنید.