پچ جدید Edition DltMod Patch V.1 برای GTA San Andreas PC

GTA San Andreas Edition DltMod Patch V1 game for PC

پچ جدید Edition DltMod Patch V.1 برای بازی GTA San Andreas PC منتشر شده است و خبرهای هیجان انگیزی برای طرفداران این بازی محبوب به ارمغان می آورد. این پچ مجموعه ای از اصلاحات و ویژگی های جدید را به بازی اضافه می کند که تجربه ای غنی تر و لذت بخش تر از San Andreas را برای شما رقم خواهد زد.

و همانا انتظار به سر رسید.

پچ جدید Edition DltMod Patch V.1 برای بازی GTA San Andreas PC منتشر شده است

و خبرهای هیجان انگیزی برای طرفداران این بازی محبوب به ارمغان می آورد. این پچ مجموعه ای از اصلاحات و ویژگی های جدید را به بازی اضافه می کند که تجربه ای غنی تر و لذت بخش تر از San Andreas را برای شما رقم خواهد زد.

گیمری روی زمین وجود ندارد که تا به حال Gta San Andreas را تجربه نکرده یا آوازه‌ی آن را نشنیده باشد، بازی با ژانر اکشن، ماجراجویانه در سبک جهان آزاد است، حال بعد از مدتی انتظار و تلاش های ما، شروع به اپلود این پچ عظیم کردیم. ویژگی هایی که در این پچ موجود میباشد چشم گیر است، که واقعا باید با چشمانتان آنرا ببینید، از مردم عادی گرفته تا ساختمان و نقشه و اتوموبیل ها و همگی در این بازی تغییر چشم گیری داشته و حتی افراد معروفی چون مسی و رونالدو و راک و و… در بالاشهر های این بازی مشاهده میشوند.

در این پچ آسمان و خیابان های این بازی کیفیت چشم گیری پیدا کردن اند. کیفیت بازی بهبود یافته به طوری که سیستم های ضعیف و قوی  بتوانند این بازی را ساپورت بکنند،  از اتوموبیل هایی چون لامبورگینی و بوگاتی و تا پیکان و دویست و شش و پراید از موتور سنگین گرفته تا یاماها صد و هوندا 125 و… حتی گوشی سی جی هم دسخوش تغییر است

برخی از مهم ترین ویژگی های این پچ عبارتند از:

  • گرافیک بهبود یافته: پچ DltMod Patch V.1 شامل مدل های جدید شخصیت ها، بافت های با وضوح بالا و افکت های بصری ارتقا یافته است که به طور قابل توجهی کیفیت گرافیکی بازی را ارتقا می دهد.
  • گیم پلی روان تر: این پچ شامل اصلاحات متعددی برای بهبود گیم پلی بازی است، از جمله رفع باگ ها، افزایش ثبات و بهبود عملکرد کلی بازی.
  • ویژگی های جدید: پچ DltMod Patch V.1 شامل مجموعه ای از ویژگی های جدید مانند سیستم آب و هوا پویا، سیستم جدید تعویض لباس و سیستم جدید رانندگی است که به بازی عمق و تنوع بیشتری می بخشد.
  • سازگاری با مدها: این پچ با طیف گسترده ای از مدها سازگار است، به این معنی که می توانید از محتوای سفارشی مورد علاقه خود بدون هیچ مشکلی در کنار ویژگی های جدید پچ استفاده کنید.

توجه : (نیازی به دانلود خود بازی نمی باشد . این نسخه همراه با بازی است )

تصاویری از محیط بازی :

GTA San Andreas Edition DltMod Patch V1 game for PC 1

GTA San Andreas Edition DltMod Patch V1 game for PC 2

GTA San Andreas Edition DltMod Patch V1 game for PC 3

GTA San Andreas Edition DltMod Patch V1 game for PC 4

لینک مشاهده پیش نمایش ویدیو :

سیستم مورد نیاز :

OS: Microsoft® Windows® 2000/XP/7
Processor: 1Ghz Pentium III or AMD Athlon Processor
Memory: 1 GB of RAM
Graphics: 1 GB Video Card (Geforce 3 or better)
Hard Drive: 6.6GB of free hard disk space (minimal install)

 

کاربر گرامی برای دسترسی به تمامی فایل های سایت میبایست اشتراک ویژه تهیه نمایید.

کاربر ویژه شدن در دی ال تی مود

 

 

5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیاورده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تصاویر فایل دانلودی

پست های مرتبط ...

خانه مود هاتماس با مااشتراک ویژه