مود ماشین Toyota Supra Tuning NFSMW برای Gta san

مود ماشین Toyota Supra Tuning NFSMW برای Gta san

 Toyota Supra Tuning NFSMW برای Gta san

در این بخش از دی ال تی مود، قصد داریم راجع به یکی از بهترین و پرطرفدارترین مودهای ماشین برای بازی GTA San Andreas صحبت کنیم، که همگی با عنوان Toyota Supra Tuning از بازی Need for Speed Most Wanted می‌شناسندش. این مود، علاوه بر افزودن یک ماشین جذاب و دلباز به بازی، تجربه‌ی جدیدی را به شما اهدا می‌کند که از تونینگ و سرعت خیره‌کننده‌ی آن لذت ببرید.

Toyota Supra Tuning از مودهای پرطرفدار بوده و در GTA San Andreas نیز مورد پسند بسیاری از گیمرها قرار دارد. این مود با الهام از بازی NFSMW طراحی شده است و به شما امکان افزودن یک خودروی Toyota Supra با تونینگ حرفه‌ای و قابلیت‌های ویژه به بازی محبوب شما را می‌دهد.

از جمله ویژگی‌های جذاب این مود می‌توان به طراحی دقیق خورشیدی، لباس‌های اختصاصی برای راننده، ویژگی‌های فنی مطلوب، تغییرات ظاهری جذاب و … اشاره کرد. با نصب این مود، احساس سرعت و هیجان خاصی را در زمان رانندگی با این ماشین در دنیای گرفت‌و‌گرفتاری GTA San Andreas تجربه خواهید کرد.

 

تصاویر مد:

Toyota Supra Tuning NFSMW

 

مد Toyota Supra Tuning NFSMW برای Gta san

رمز فایل فشرده: dltmod.ir

 

بنابراین

اگر به دنبال تجربه‌ی یک ماشین سریع، زیبا و متفاوت در GTA San Andreas هستید، این مود را از دست ندهید و به تجربه‌ی جذابی از تونینگ ماشین Toyota Supra Tuning NFSMW برای GTA San خواهید رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *