مود اسکین Spider Man برای بازی Gta Iv

Download Spider Man mod for GTA IV

مطمئنا نیازی به توضیح شخصیت Spiderman یا مردعنکبوتی نیست! شخصیتی که فیلم های آن جز پرفروش ترین ها در جهان می شود! حال اگر شما نیز علاقه خاصی به مردعنکبوتی دارید این یک فرصت است تا بتوانید با این شخصیت محبوب در شهر به گشت و گذار بپردازید! این مد فقط ظاهر مردعنکبوتی را به بازی اضافه نمی کند. بلکه حرکات و همینطور توانایی پرتاب تار را نیز به بازی اضافه می کند که این خودش می تواند باعث ایجاد تنوعی در بازیتان شود که آن را از تکراری و خسته کننده بودن خارج کند، پس تا انتها این مطلب با دی ال تی مود همراه باشید.

GTA IV، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان، با ارائه دنیایی آزاد و پر از هیجان، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. حال، با استفاده از مود اسکین Spider-Man، می‌توانید در این بازی به مرد عنکبوتی تبدیل شده و از قدرت‌ها و حرکات خارق‌العاده او لذت ببرید.

معرفی مود اسکین Spider-Man 

این مود، به شما امکان می‌دهد تا اسکین شخصیت Peter Parker را در بازی GTA IV جایگزین کنید و به عنوان Spider-Man در خیابان‌های لیبرتی سیتی به گشت‌زنی بپردازید. این مود شامل لباس‌های مختلف Spider-Man، از جمله لباس کلاسیک و لباس سیمبیوت است. همچنین، این مود حرکات و انیمیشن‌های Spider-Man مانند تاب خوردن، تار انداختن و حرکات آکروباتیک را به بازی اضافه می‌کند.

تصاویر مود:

spider-man-mod-for-gta-iv

spider-man-mod-for-gta-iv 2

مزایای استفاده از مود اسکین Spider-Man 

  • تجربه‌ای جدید و هیجان‌انگیز: با استفاده از این مود، می‌توانید GTA IV را به روشی کاملاً جدید تجربه کنید و از قدرت‌ها و حرکات خارق‌العاده Spider-Man لذت ببرید.
  • افزایش تنوع در بازی: این مود، تنوع زیادی به بازی GTA IV اضافه می‌کند و می‌تواند انگیزه شما را برای انجام بازی افزایش دهد.
  • به اشتراک گذاشتن تجربه با دیگران: می‌توانید ویدیو‌ها و تصاویر خود را از بازی با مود Spider-Man با دیگران به اشتراک بگذارید و از نظرات آنها لذت ببرید.

کاربر گرامی برای دسترسی به تمامی فایل های سایت میبایست اشتراک ویژه تهیه نمایید.

Vip dltmod 1

رمز فایل فشرده: dltmod.ir حجم: 14 مگابایت

جمع‌بندی

مود اسکین Spider-Man، یک راه عالی برای افزودن تنوع و هیجان به بازی GTA IV است. با استفاده از این مود، می‌توانید به عنوان Spider-Man در خیابان‌های لیبرتی سیتی به گشت‌زنی بپردازید و از قدرت‌ها و حرکات خارق‌العاده او لذت ببرید.


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *