مود چالش های پیشرفته برای NFS 2005

مود چالش های پیشرفته برای NFS 2005

با نصب مود چالش های پیشرفته برای NFS 2005، تجربه‌ی خود را به یک سطح جدید ارتقا دهید. این مود شامل چالش‌هایی هیجان‌انگیز و جذاب است که باعث تنوع و جذابیت بیشتر بازی می‌شود. با دانلود این مود، می‌توانید به جاده‌های جدیدی راه یابید و با ماشین خود در مسابقات و رقابت‌های جدید شرکت کنید. این مود باعث ایجاد تنش و هیجان بیشتری بین بازیکنان می‌شود و تازگی و جذابیت بیشتری به بازی می‌بخشد. مناسب برای علاقه‌مندان به بازی‌های مسابقه‌ای و سرعتی، دانلود این مود باعث تجربه‌ی جدید و خاصتری خواهد شد.

یک مد حرفه ای که حریفان منحصر به فردی (که عمدتاً از لیست سیاه NDS/GBA الهام گرفته شده است) را در مسابقات انتخابی با دشواری و پاداش اضافه می کند.

امکانات مود چالش های پیشرفته برای NFS 2005

15 حریف منحصربه‌فرد برای رویارویی با نژادهای منتخب از طریق لیست سیاه، با افزایش سختی (هوش مصنوعی و احتمال پلیس کمی سخت‌تر همیشه روی High تنظیم می‌شود) و جوایز نقدی (تا 2 برابر در مقایسه با یک مسابقه معمولی)
برای هر حریفی که با آن روبرو می شوید، ورودی و خروجی متن را بنویسید.
تغییرات جزئی در پیشرفت حالت شغلی: مسابقات مورد نیاز را تا وسط لیست سیاه کمی کاهش داد و ترتیب مسابقه را تغییر داد و در بیشتر موارد رویدادهای کوتاه‌تر را در اولویت قرار داد.
با توجه به اینکه اگرچه کاملاً کاربردی است، این مد یک نسخه بتا در نظر گرفته می‌شود، اما تا حدی به دلیل محدودیت‌های کمی خام است، تا حدی چون من هنوز منتظر برخی چیزها نبوده‌ام. که برخی از آنها عبارتند از:

ورودی/خروجی متن یک “2” در پس‌زمینه دارند، همچنین کمی سریع متحرک می‌شوند، و میزان متنی را که می‌توانم در آنها قرار دهم محدود می‌کند تا بتوان آنها را با سرعت معقول خواند (احتمالاً باید فایل‌های fng مربوط را ویرایش کرد. به آنها؟).
از آنجایی که بازی آهنگ‌ها و رویدادها را به‌عنوان یک موجودیت واحد در نظر می‌گیرد و به دلیل برخی موارد سخت‌کد شده است، یک نسخه تکراری از هر مسابقه ویرایش‌شده در خزانه رویداد Black Edition قرار می‌گیرد تا در مسابقه Quick Race در دسترس باشد و در عین حال رویداد حرفه‌ای را جدا نگه می‌دارد، بنابراین مانند کار می‌کند. یک رویداد عادی در مسابقه سریع.
فقط تعداد انگشت شماری از NIS استفاده شد، زیرا همه آنها زوایای مورد نظر من را نداشتند و همچنین در صورتی که NIS برای حریفان بیشتر از آنچه که برای آن طراحی شده است ساخته نشده باشد، برخی از موقعیت‌های شبکه شروع حریف شکسته شدند. (من در مورد ویرایش NIS می دانم اما AFAIK هنوز ابزار عمومی برای آنها وجود ندارد)
رویدادها ممکن است تحت ارزیابی و بازخورد آینده تغییر کنند.
در حال حاضر فقط زبان های انگلیسی و اسپانیایی پشتیبانی می شوند

شیوه نصب (ابتدا نسخه پشتیبان تهیه کنید!) 

محتوای آرشیو را در یک پوشه استخراج کنید
در باینری 2.5.5 یا بالاتر، روی “راه اندازی باینری برای کاربران” (دکمه بزرگ سمت چپ) کلیک کنید و فایل [NFSMW] Advanced Challengers Installer.end را باز کنید. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید و وقتی از شما خواسته شد ذخیره کنید.
NFS-VltEd یا OGVI را باز کنید، به File > Open بروید، پوشه/قابل اجرا بازی خود را انتخاب کنید، سپس به File > Import > ModScript (VltEd) یا File > Import Modscript (OGVI) بروید و اسکریپت [NFSMW] Advanced Challengers VLT را وارد کنید. فایل nfsms خطاهایی را که ممکن است در هنگام وارد کردن ظاهر شوند نادیده بگیرید و ذخیره کنید.

 

کاربر گرامی برای دسترسی به تمامی فایل های سایت میبایست اشتراک ویژه تهیه نمایید.

Vip dltmod 1

dltmod.ir :پسورد فایل فشرده

به این post امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *